Pałac Rozalin

 

Przenieśmy się na chwile w świat bajki

Styl

Często popełnianym błędem przy dekoracji sali weselnej jest zły dobór typu dekoracji. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj dekoracji do sali, w której będzie odbywało się Twoje wesele.

Kolor

Dom weselny, hotel, pałacyk – każde z tych miejsc wymaga innej dekoracji weselnej. W przypadku jednego kolor powinien być stonowany, w innym przypadku może być dowolny. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy Ci jaki jest odpowiedni dla miejsca, w którym będzie odbywać się uroczystość.

Dekoracja sali

Dekoracja sali jest układanką, w której każdy element powinien pasować do siebie idealnie. Wyczucie stylu pomaga nam osiągać zamierzone wcześniej ustalenia.

Logistyka

Wykonywane przez nas dekoracje ślubne nie ograniczają się do Warszawy czy województwa Mazowieckiego. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w całej Polsce.

 

Dekoracja Pałac Rozalin


 

Praca w Pałacu Rozalin przyniosła nam wiele przyjemności. Dzieki otwartości Państwa Młodych na ryzykowne rozwiązania udało nam się przenieść choć na chwilę w świat bajki. Była to niestandardowa dekoracja weselna, dekoracja, w której ważnym czynnikiem była kreatywność. Dzięki tym cechom dzisiaj możemy zaprezentować Tobie efekty naszej pracy. Zapraszamy do współpracy wszystkie Pary otwarte na kreatywne, czasami zaskakujące rozwiązania.

 

Stół Państwa Młodych

Stoły gości

Dodatki