Dekoracja sali - Restauracja Parasol

Styl

Często popełnianym błędem przy dekoracji sali weselnej jest zły dobór typu dekoracji. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj dekoracji do sali, w której będzie odbywało się Twoje wesele.

Kolor

Dom weselny, hotel, pałacyk – każde z tych miejsc wymaga innej dekoracji weselnej. W przypadku jednego kolor powinien być stonowany, w innym przypadku może być dowolny. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy Ci jaki jest odpowiedni dla miejsca, w którym będzie odbywać się uroczystość.

Dekoracja sali

Dekoracja sali jest układanką, w której każdy element powinien pasować do siebie idealnie. Wyczucie stylu pomaga nam osiągać zamierzone wcześniej ustalenia.

Logistyka

Wykonywane przez nas dekoracje ślubne nie ograniczają się do Warszawy czy województwa Mazowieckiego. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w całej Polsce.

Dekoracja weselna restauracji

Dekoracja weselna restauracji

Dekoracja sal – Restauracja Parasol


 

Jest to restauracja położona w pięknej okolicy zalewu Zegrzyńskiego. Pomysł na dekoracje w tej restauracji był prosty – zachowanie eleganckiego wystroju przy równoczesnym użyciu intensywnych odcieni koloru różowego. Czy udało nam się sprostać założonym wymaganiom? Ocenę pozostawiamy Tobie.