RESTAURACJA KRASNODWÓR

Styl

Często popełnianym błędem przy dekoracji sali weselnej jest zły dobór typu dekoracji. Pomożemy Ci dobrać odpowiedni rodzaj dekoracji do sali, w której będzie odbywało się Twoje wesele.

Kolor

Dom weselny, hotel, pałacyk – każde z tych miejsc wymaga innej dekoracji weselnej. W przypadku jednego kolor powinien być stonowany, w innym przypadku może być dowolny. Dzięki naszemu doświadczeniu doradzimy Ci jaki jest odpowiedni dla miejsca, w którym będzie odbywać się uroczystość.

Dekoracja sali

Dekoracja sali jest układanką, w której każdy element powinien pasować do siebie idealnie. Wyczucie stylu pomaga nam osiągać zamierzone wcześniej ustalenia.

Logistyka

Wykonywane przez nas dekoracje ślubne nie ograniczają się do Warszawy czy województwa Mazowieckiego. Jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce w całej Polsce.

Dekoracja weselna – Restauracja Krasnodwór


 

Restauracja Krasnodwór to obiekt, z którym mamy przyjemność współpracować na co dzień. Miła obsługa, doskonałe otoczenie oraz nasze dekoracje tworzą niepowtarzalny klimat, który powoduje, że goście wychodzą z wesela z uśmiechem na twarzy. Sala, w której odbywają się wesela jest w przeważającej części biała, co pozwala na zabawę z kolorami. W galerii przedstawiamy dwie z naszych realizacji.

Dekoracja pachnąca zieloną limonką w Restauracji Krasnodór tworzy niecodzienną aurę. Jeżeli moglibyśmy polecić coś od siebie przyszłym Parom Młodym to warto zastanowić się nad owocem jako motywem przewodnim dekoracji. Jest to ciekawy pomysł na zaskoczenie gości. Dodaje on wspaniałego koloru, a w przypadku niektórych owoców takich jak na przykład limonka wspaniałego zapachu.